Rreth Sport Pro Al

Published by Sport Pro AL on

SPORT PRO-AL, materiale profesionale noti dhe tenisi. Qëllimi ynë është të ofrojmë një eksperiencë të shkëlqyer për të gjithë klientët tonë sport dashës duke rekomanduar zgjedhje të personalizuara, bazuar në dhjetëra vite eksperiencë.

Mos hezito të na vizitosh në dyqanin tonë në qendër të Tiranës ose të na kontaktosh kurdo me pyetjet e tua mbi sportin e notit, tenisit, suplementet, materialet e nevojshme për stërvitje, etj. Firmat më të mira sportive Arena, Speedo, Under Armour, Nike, Wilson, Assics, New Balance etj.

Lexo më shumë rreth nesh këtu.

1 month ago

Sport Pro-Al
Nje pasdite qe te jep fryme dhe energji positive. Ngjyrat magjike te vjeshtes, liqeni, te rinj e te moshuar qe shetisin e gezojne per festat qe po vijne, ne pritje te nje viti te ri e me te bukur se ky qe po lame pas. Gezuar miq, kudo ku jeni! Dhuroni dashuri, miresi e buzeqeshje me zemer! ❤🥰🥂.....#naturelove #nature #liqeniitiranes #beautifulalbania #believeinyourself #lovenature #christmas #feelgood #feelingmotivated #mood #autumn #autumncolors #sendinggoodvibes #nofilter #tiranalifestyle ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Sport Pro-Al
Akoma nuk keni vendosur per dhuratat? Ne, ju sugjerojme dhuratat sportive. Nje pale atlete, nje veshje sportive, jane ato dhurata qe gjithmone kane sukses te garantuar. Mendo si per vete dhe per miqte e familjaret!! 🎄🥰.....#idedhuratash #dyqansportivalbania#dyqannoti #dyqantenisi #sale #christmastree #giftideas #tiranalifestyle #tiranatenis #sportproal #believeinprofessionalism ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Sport Pro-Al
Gresi Bajri vazhdon e shkelqen me rezultatet e fitoret e saj. Ne Albanian Bowl, qe u zhvillua ne Shkoder, fitoi vendin e pare per U16. Ne finale ishte me Rea Qinami. Ne turne moren pjese mbi 100 teniste te rinj.Bravo e suksese kampione! ❤.....#tennistime #tenniscourt #tenis #dyqantenisi #tennisshoes #girlspower #tennisgirls #championship #sportproal #tennislove #veshjetenisi #atletetenisi #sendinggoodvibes #mood #wekeend ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Sport Pro-Al
Eshte gjithmone momenti I duhur per te bere kontrollin e gjirit! 💝🌺.....#tetoriroze #pink #october #loveyourself#breastcancer #awareness #sportproal #rrobebanjotirane #youarebeautiful #tyrtirane #tyrsport #youarethebest ... See MoreSee Less
View on Facebook

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *