Adresa

Dyqani i parë profesional i notit dhe tenisit në Tiranë dhe Shqipëri. Raketa tenisi, kostume noti, syze noti, topa tenisi, aksesorë palestre dhe shumë produkte të tjera i gjeni te Sport Pro Al. Veshje dhe produkte të Under Armour, Nike, Wilson, Head, Asics, Arena, Speedo, kombinuar me këshilla bazuar në shumë vite eksperiencë sigurojnë që zgjidhja juaj të jetë optimale.

We also speak English and Italian.

Adresa & Orari

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, afër Juridikut, Tiranë

Orari: Nga e Hëna në të Shtunë, 09:30-20:30

Kontakt: +355672027441

Bashkohu komunitetit sportdashës

Na ndiq në Instagram: @sportproal dhe në Facebook @sportproal për vlerësimet nga klientët dhe më të rejat e notit e tenisit në Shqipëri e jo vetëm.

Ti mundesh gjithashtu të shohësh vlerësimet tona në Google.

Email

Ke një pyetje rreth tenisit apo notit? Do të dish më shumë rreth një rakete të reklamuar? Nëse ka të zeza si ato syzet që të pëlqyen? Na shkruaj, i përgjigjemi çdo pyetje!

Email: sportproal@gmail.com