Na Kontakto

Dyqani i parë profesional i notit dhe tenisit në Tiranë dhe Shqipëri. Raketa tenisi, kostume noti, syze noti, topa tenisi, aksesorë palestre dhe shumë produkte të tjera i gjeni te Sport Pro Al. Veshje dhe produkte të Under Armour, Nike, Wilson, Head, Asics, Arena, Speedo, kombinuar me këshilla bazuar në shumë vite eksperiencë sigurojnë që zgjidhja juaj të jetë optimale.

Ke një pyetje rreth tenisit apo notit? Do të dish më shumë rreth një rakete të reklamuar? Nëse ka të zeza si ato syzet që të pëlqyen? Na shkruaj, i përgjigjemi çdo pyetje!