Rreth Sport Pro Al

Published by Sport Pro AL on

SPORT PRO-AL, materiale profesionale noti dhe tenisi. Qëllimi ynë është të ofrojmë një eksperiencë të shkëlqyer për të gjithë klientët tonë sport dashës duke rekomanduar zgjedhje të personalizuara, bazuar në dhjetëra vite eksperiencë.

Mos hezito të na vizitosh në dyqanin tonë në qendër të Tiranës ose të na kontaktosh kurdo me pyetjet e tua mbi sportin e notit, tenisit, suplementet, materialet e nevojshme për stërvitje, etj.

I vetmi dyqan ekskluziv në Shqipëri për veshje dhe materiale noti e tenisi me firmat më të mira sportive si Arena, Speedo, Under Armour, Nike, Wilson, Asics, New Balance, etj.

Mëso më shumë rreth nesh duke klikuar postimin më poshtë.

Bashkohu komunitetit sportdashës

Na ndiq në Instagram: @sportproal dhe në Facebook @sportproal për vlerësimet nga klientët dhe më të rejat e notit e tenisit në Shqipëri e jo vetëm.


0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *