Kapëse për hundë për notin/Tapa veshësh Profesionale Speedo

1,000.00L

Category:

Description

Kapëse për hundë për notin/Tapa veshësh Profesionale Speedo.

Pajisje profesionale për ta bërë stërvitjen tuaj dhe qëndrimin në ujë sa më të rehatshëm e të këndshëm.

Kapëse për hundë për notin në det dhe në pishinë

Një aksesor i thjeshtë, por thelbësor i notarëve për stërvitje dhe për gara, kapësja e hundës mban ujin jashtë hundës tuaj që të mund të përqendroheni në fitimin e garës. I përshtatshëm për çdo stil noti, kjo kapëse hunde gri me grafit e cilësisë së lartë është bërë me jastëk të butë silikoni për një përshtatje të rehatshme për një varietet formash fytyre.

Mbroni kapësen tuaj për hundë dhe mbajeni të pastër me kutinë e ripërdorshme.

Tapa veshësh për notarë amatorë dhe profesionistë

Aksesor thelbësor për notarët seriozë
Të lehta për tu vendosur dhe për tu hequr, të krijuara posaçërisht për përdorim në ujë, këto tapa veshësh Biofuse janë një pjesë thelbësore e setit të çdo notari. Mbani ujin jashtë veshëve tuaj falë materialit të përmirësuar për një përshtatje të rehatshme dhe të sigurt me veshët tuaj.

Karakteristikat:
Teknologji biofuse për rehati dhe përshtatje superiore
Dizajni ergonomik ndihmon në vendosjen dhe heqjen e lehtë
“Seal” e përmirësuar

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.